Võimaldab hooldada latreid kõige kõrgemal tasemel!

BOBMANi masinad tagavad teie karjale ohutuma, tervislikuma ja mugava keskkonna, tänu millele suudab teie kari toota võimalikult kvaliteetset piima.

BOBMANi laudaseadmed muudavad regulaarse koristus- ja hooldustöö lihtsaks. BOBMANi allapanulaotur ja harjamismasin pühib aseme puhtaks ja laotab sellele samas ka värske allpanu. Regulaarne nakkust tekitavate bakterite eemaldamine ja allapanu vahetamine on väikse rakuarvu tagamiseks väga tähtis. Kui teha korraga need kaks toimingut, aitab see tagada piima kvaliteedi ja suurema koguse, vähendades samas latrite puhastamiseks kuluvat aega ja suurendades farmi tõhusust.

BOBMANi masinad eemaldavad uriini, väljaheite, määrdunud allapanu ja eritunud piima. Sellega BOBMANi suurepärased omadused ei piirdu – lisaks kõige eelneva eemaldamisele latritest ja puhtama ala tekitamisele asendatakse vana allapanu uuega, tekitades kuiva ala, mis on teie lehmade jaoks valmis.

Mudeleid on väga mitmesuguseid ja leiate nende seast kindlasti sobiva masina, mis rahuldab kõiki teie vajadusi – BOBMANi allapanulaotur sobib igasuguse suurusega piimafarmidele ning aitab teie karja elamispiirkonna üldist puhtust suurendada.