AAG


AAG PUZZLE MATERJALID
AAGi leevendavaid ja libisemiskindlaid puslematte saab kasutada nii hobustele kui ka veistele. Matt on ohutu ja lihtne lahendus elamuboksidele, mattidel on individuaalne monteerimissüsteem, asetate matid kiiresti ja tõhusalt. Matte saab kruvida pinnale piirkondades, kus on suur koormus. Vastupidav lahendus, mida on lihtne puhastada ja nii saate vähendada ka puhastuskulusid. 

KASUTA hobustele
Bestseller - hobuboksid

Sadulsadamis- / pritsimisalad
Esikud
Lihtne paigaldada

KASUTA veistele
Bestseller - kogumiskohad
Ootealad
Lihtne paigaldada
Staldrulle u indlg 17 mm


 AAG on müüdavad kummimatid veiselauta on väga vastupidavad ja kulumiskindlad ning sobib muuhulgas nii asemetele kui vahekäiku; kaabitavale põrandale kui lüpsiplatsile; nii poegimisalale kui sidumis-ja ootealale. Matid sobivad ka õueteedeks, vee künade alla kui heinaladustamiseks. 
 Tootevalikus on nii rullid, madratsid kui ka matid.  Kummi kõrge kvaliteet tagab mugavuse, toote pika eluea ja tagab mitmeid majanduslikke eeliseid.
 AAG kummimatid laudakeskkonnas on saavutanud erakordseid katsetulemusi. Tänud oma  libisemis- ja happekindlusele on need ideaalsed loomakasvatuses. AGG tooted on kergesti paigaldatavad, hoides ära loomadele tekitatud kahju ning minimeerides kulusid ja pikendavad puhkeperioodi parema jõudluse saavutamiseks.