Põhitooted 

Igapäevane mineraalide tarbimine on kariloomadele äärmiselt tähtis, mitte üksnes ellujäämise seisukohast, vaid ka piimalehma tootlikkust arvestades, et vältida olukorda, kus lehm annab piima oma keha arvelt. Ebapiisav mineraalide tarbimine võib tuua kaasa ka luustikuprobleemid ja sellest tulenevad probleemid jalgadega.


VM Seeria

VM 1 kasutatakse olukordades, kus kasutatakse madala kaltsiumisisaldusega koresööta nagu maisisilo, täisteravili ja suhkrupeedi saadused. VM 1 sisaldab väävlit. VM 1 on kõrge A- ja E-vitamiini sisaldusega, mis kompenseerib väikese vitamiinisisalduse olukordades, kus sööda hulgas on vähe rohelisi söötasid ja suur hulk maisi.

VM 2 kasutatakse VM 1-le sarnasel viisil. Igapäevases annuses 110 g on 5 g fosforit.

VM 3 kasutatakse siis, kui koresööt on kaltsiumirikkam, nt kui kasutatakse suurt hulka rohtu ja/või rohusilo. VM 3 tagab piisava magneesiumitarbimise.


VM U sobib ideaalselt kasutamiseks väljaviimise ajal. VM U ei sisalda vitamiine.


VM G kaltsiumisisaldus on madal ja see sisaldab väga vähesel määral naatriumi. VM G-d kasutatakse kogu kuiva perioodi jooksul.


VM Turbo on väga spetsialiseeritud toode, mis tagab meie tootevalikus parima mineraallisandite väärtuse. See sisaldab rohkem vitamiine ja mikromineraale kui meie teised VM-tooted.