VitCox

Toimeaine allitsiin, mida saadakse küüslaugust, on antiseptilise mõjuga ja
tümool, mida saadakse liivateest, on desinfitseeriva toimega. Kõhulahtisus
takistab sageli kasvamist ja söötmise tõhusust. Efektiivne krüptosporiidide ja  eimeeriast põhjustatud kõhulahtisus ennetamiseks ja raviks.
Soovitame kasutada VitCoxi looma elu alguses. VitCox on lubatud kasutada mahetootmises vastavalt  (EÜ) No. 834/2007 ja (EÜ) No. 889/2008 regulatsioonidele. Sobib: vasikad, kodulinnud, lamba- ja kitsetalled, lambad ja kitsed.
1 või 5 L

Rohkem informatsiooni

Hoolitsege vasika kõhu eest hästi

Fibermax®

Fibermax on toode, mis sisaldab toidule lisatavaid kiude ja need kiud on osaliselt mitteseeditavad taimsed süsivesikud. Need mõjutavad soolestikubakterite arvu ja koostist. Kui vasikal on hästitoimiv seedekulgla, on tal parem isu, mis on oluline eeltingimus, et vasikas muutuks tugevaks ning sööks ja kasvaks hästi.
Olulised rasvhapped Fibermax sisaldab rohkesti omega-3 ja omega-6, mis on tähtsad vasikatoiduga manustatavad rasvhapped. Omega-3 ja omega-6 rasvhapped on tuntud immuunreaktsiooni tugevdajatena tänu põletikuvastasele toimele.
Happestemine Fibermaxile on nüüd lisatud sidrunhapet, mille puhul on täheldatud antibakteriaalset toimet sooles.


Dialyt®


Dialyt on dieetsööt, mis sisaldab elektrolüüte, vitamiine ja glükoosi. Elektrolüüdilisand taastab vedeliku tasakaalu. Dialyti segatakse vitamiinidega, andes loomadele kõiki olulisi vitamiine sisaldava väärtusliku lisandi. Soovitame manustada Dialyti esimestel päevadel pärast loomade üleviimist või ravilisandina.

Etikett

Immunomax®

Lisasööt vasika immuunreaktsiooni tugevdamiseks Immunomax on laialdaselt kombineeritav toode ja tänu sellele on tal mitmeid omadusi ja mõjusid; Muudab kahjulike bakterite ellujäämise raskeks Seda võib segada nii lehmapiima kui ka piimaasendajasse Seda võib kasutada ennetava meetmena stressirohketel perioodidel perioodidel Seda saab kasutada muu ravi täiendamiseks.